Sende Yap

Kurumuş çiçeklerinizi, eski eşyalarınızı, küçük tahta parçalarınızı değerlendirmek istemez misiniz ? Artık kullanmadığınız eşyalarınızla şıklığı yakalamak istemez misiniz ? Bir kaç küçük dokunuşla artık her şey çok daha şık olacak :)
Sende Yap
29 Ocak 2020

Çiçeklerle Cildinizi Güzelleştirin !

Cilt güzelliği özellikle bayanlar için çok önemlidir. Cilt bakımı için bir çok kremler, maskeler, yüz yıkama jelleri kullanırız. Hem madden hem de manen biz kadınları yormakla kalmadığı gibi bir de beklentilerimizi karşılayamayarak bizleri hayal kırıklığına uğratırlar. İyi ama yok mudur bunun hem ucuzu hem de doğalı ? Elbette var..
Sende Yap
29 Ocak 2020

Sadece Kokusuyla Değil Tadıyla Da Baştan Çıkarıcı; Gül Reçeli

En çok aşina olduğumuz çiçek reçellerinin başında gül reçeli geliyordur şüphesiz ki. Gül reçeli yapmanın püf noktalarının başında kırmızı veya kırmızıya yakın renkler kullanmak gelir. Böylece daha güzel kokulu ve pembemsi bir reçel elde etmiş olursunuz.
KATEGORİLER
Çiçekleriniz nazik ve kırılgan bir yapıya sahip olduğu için, ömrünü ve güzelliğini sizin gösterdiğiniz bakım belirler. Çiçeklerinizin bakımı, seçtiğiniz çiçeğin türüne göre değişiklik gösterebilir. Her çiçeğin kendine özgü bakımına dair ipuçlarını bu sayfada bulabilirsiniz.
Çiçekler, sevdiklerimize en iyi dileklerimizi ve en güzel duygularımızı iletmekte kullandığımız son derece etkileyici hediyelerdir. Her çiçeğin farklı anlamları ve sevdiklerimize ileteceği değişik mesajları vardır. Sevdiklerimize çiçek hediye ederken, çiçeklerin anlamlarını da biliyor olmamız gerekir. Örneğin aşkı ve sevgiyi ifade eden çiçekler ayrı; üzüntüyü ya da mutsuzluğu temsil eden çiçekler ayrıdır.
Saksı çiçekleri evinizin güzelliğine güzellik katıp, evinizi renklendirerek havasını değiştiren, modern dekorasyonun olmazsa olmazlarındandır. Peki onlara nasıl yaklaşmanız gerektiğine ne kadar hakimsiniz ?
Her burç kendine özgü özellikler taşır tıpkı çiçekler gibi. Her burcun karakter özelliklerini taşıyan farklı çiçekleri vardır. Burçlarınıza ait çiçekler neler ve nasıl bakmanız gerekir ? Soruların cevabı içeriklerimizde :)
Adana; tarihi, turistik yerleri, yemekleri ve insanlarıyla her zaman merak edilen ve ilgi duyulan bir yer olmuştur. Bir çok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı da geniş bir kültüre sahiptir. Tarihi yapılarında, insanlarında ve yemeklerinde bu farklı kültürleri görmeniz mümkün.