Bunları Biliyormusunuz ?

Her burç kendine özgü özellikler taşır tıpkı çiçekler gibi. Her burcun karakter özelliklerini taşıyan farklı çiçekleri vardır. Burçlarınıza ait çiçekler neler ve nasıl bakmanız gerekir ? Soruların cevabı içeriklerimizde :)

Oğlak Burcunun Vazgeçilmezi;Amaril Çiçeği

Çalışkan yapısı ile tanınan oğlak burcu uzun boylu amariller çiçeğinden hoşlanır. Kırmızı ilk tercihidir. Oğlak burcu Amaril çiçeğine de kendisi gibi ilgi ve özen gösterir.

Kova Burcu Kadar Dayanıklı: Kardelen Çiçeği

Kova burcu insanları ilkbaharın gelişiyle dünyaya gelmektedir ve tıpkı kendisi gibi müjdeleyici olan Kardelen çiçeği ile ilişkilendirilir. Kova burcunun çiçeği olan Kardelen çiçeği, zorluk ve her türlü koşula rağmen bulunduğu ortamı güzelleştirmeyi başarır ve bu yönüyle Kova burcu insanına benzemektedir.

Balık Burcu Kadar Sosyal:Nergis Çiçeği

Balık burcu insanları güzelliklere ve renklere düşkündür. Bu nedenle Balık burcunun çiçeği Nergis’tir. Balık burcu ilkbahar’ın burcudur ve Nergis çiçeği de aynı dönemlerde açmaya başlar. Nergis çiçeğinin sarı renkli görüntüsü, renklere düşkün olan Balık burcu insanlarını fazlasıyla etkileyebilir.
KATEGORİLER
Çiçekleriniz nazik ve kırılgan bir yapıya sahip olduğu için, ömrünü ve güzelliğini sizin gösterdiğiniz bakım belirler. Çiçeklerinizin bakımı, seçtiğiniz çiçeğin türüne göre değişiklik gösterebilir. Her çiçeğin kendine özgü bakımına dair ipuçlarını bu sayfada bulabilirsiniz.
Çiçekler, sevdiklerimize en iyi dileklerimizi ve en güzel duygularımızı iletmekte kullandığımız son derece etkileyici hediyelerdir. Her çiçeğin farklı anlamları ve sevdiklerimize ileteceği değişik mesajları vardır. Sevdiklerimize çiçek hediye ederken, çiçeklerin anlamlarını da biliyor olmamız gerekir. Örneğin aşkı ve sevgiyi ifade eden çiçekler ayrı; üzüntüyü ya da mutsuzluğu temsil eden çiçekler ayrıdır.
Saksı çiçekleri evinizin güzelliğine güzellik katıp, evinizi renklendirerek havasını değiştiren, modern dekorasyonun olmazsa olmazlarındandır. Peki onlara nasıl yaklaşmanız gerektiğine ne kadar hakimsiniz ?
Kurumuş çiçeklerinizi, eski eşyalarınızı, küçük tahta parçalarınızı değerlendirmek istemez misiniz ? Artık kullanmadığınız eşyalarınızla şıklığı yakalamak istemez misiniz ? Bir kaç küçük dokunuşla artık her şey çok daha şık olacak :)
Adana; tarihi, turistik yerleri, yemekleri ve insanlarıyla her zaman merak edilen ve ilgi duyulan bir yer olmuştur. Bir çok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı da geniş bir kültüre sahiptir. Tarihi yapılarında, insanlarında ve yemeklerinde bu farklı kültürleri görmeniz mümkün.