Sitenizden yapılacak online alışverişlerde kart kullanımı güvenli mi?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple alışverişinizin birinci adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülememekte ve tarafımızca kayıt edilmemektedir.

Teslimatı yapılan üründen memnun kalmazsam nasıl ilerlemeliyim?
Üründen memnun kalmadığınız durumda, iletişim sayfasındaki çağrı merkezi veya email adersimizden bize ulaşarak her konuda ekibimizden destek alabilirsiniz.  
Sipariş verdikten sonra değişiklik yapabilir miyim?
Siparişiniz "hazırlanıyor" aşamasına alınmadan önce değişiklik yapabilirsiniz. "Hazırlanıyor" aşamasında olan siparişleriniz için iletişim sayfasındaki çağrı merkezi veya email adresimizden bize ulaşarak her konuda ekibimizden destek alabilirsiniz.
Sipariş verdikten sonra bilgi akışı nasıl oluyor?
Siparişinizi oluşturduktan itibaren her adıma, size gelen sipariş takip butonundan veya sipariş takip numarasını web sitemizden girerek siparişinizle alaklı bilgilere anlık olarak ulaşabilirsiniz. Siparişiniz teslim edildikten veya tamamlandıktan sonra sms yoluyla bilgilendirilirsiniz.
Sipariş teslimi sırasında alıcı yerinde yoksa nasıl ilerleniyor?
Sipariş teslimi sırasında gönderim yapılan kişi yerinde yoksa kayıtlı alıcı telefon numarasından iletişime geçilir. Alıcıya ulaşılamadığı takdirde imza karşılığında şirket/ bina görevlisine teslim edilir.